Treść Ogłoszenia: Masarnia " U Schabińskiej - Wędliny Reginalne" pragnie zaprezentować to, co sprawi, że Twoja uroczystość będzie jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna.
Skąd to wiemy ? - ponieważ jesteśmy specjalistami w pieczeniu prosiaka (i nie tylko)... najprawdopodobniej najlepszymi w kraju, o czym świadczy szerokie grono Klientów, którzy po skorzystaniu raz z naszych usług i prawdziwie tradycyjnych wyrobów, zawsze wracają.
Dostarczymy na Państwa Uroczystość gorącego, upieczonego prosiaka, stosownej wielkości do ilości Gości. A jeśli zajdzie taka potrzeba, pokroimy i podamy w oprawie jaką sobie tylko wymarzycie...
To nie koniec., nasza Konina i Dziczyzna wniosą nowe smaki i urozmaicą przyjęcie podnosząc jego prestiż, również dlatego, że jako nieliczni wędzimy na drewnie, do tego stosując wyłącznie naturalne przyprawy.
Polecamy szczególnie pieczone indyki, boczki i szynki, kaszanki oraz wyroby staropolskie, wyprodukowane w oparciu o tradycyjną recepturę.

Na życzenie skomponujemy apetycznie wyglądające "wiejskie chaty" i "wiejskie stoły" wypełnione świeżymi i soczystymi wyrobami, prosto z naszej tradycyjnej masarni.

Często jest tak że właśnie ta uroczystość to wydarzenie dla Państwa najwyższej rangi, dlatego nie wybierajcie najtańszych, wybierzcie Najlepszych -
- "u Schabińskiej - Wędliny Regionalne"

Poniżej, cząstka naszych możliwości:

Pieczony Prosiak, nadziewany kaszą dla od 50 do 70 osób - 1700 zł brutto
Pieczony Prosiak, nadziewany kaszą dla od 70 do 120 osób - 2000 zł brutto
Pieczony Dzik, nadziewany kaszą dla od 70 do 120 osób - 2100 zł brutto
Pokrojone wędliny regionalne DELUX na płyty ZIMNE - 35,70zł/kg
Pieczone kaczki, indyki, boczki i szynki, kaszany, oraz wyroby staropolskie, produkowane w oparciu o tradycyjną recepturę.

Możliwość oprawy muzycznej w góralskim stylu i wiele wiele innych.

Pełna oferta: www.uschabinskiej.pl
e-mail: wedliny@uschabinskiej.pl
Tel: 13 448 08 80' tel: 797 334 668
Zimna Woda 66, 38-200 Jasło