Drukuj
Treść Ogłoszenia: O ogrodach wiemy wszystko, zajmujemy się nimi kompleksowo. Oferujemy zabiegi ogrodnicze tj. rekultywacja trawników, zakładanie systemów automatycznego nawadniania, świadczymy usługi serwisu trawnikowego. Ponadto zajmujemy się urządzaniem terenów zieleni, nasadzeniami roślin i ich pielęgnacją.
Proponujemy wykonanie profesjonalnej usługi przygotowania ziemi pod wysiew nasion traw nowoczesną glebogryzarką SEPARACYJNĄ.
Glebogryzarka separacyjna daje zupełnie inny efekt niż zwykła glebogryzarka. Niestety standardowa glebogryzarka tylko miesza podłoże i dzieli je na dość grube kawałki, wszystko zostaje na górnej warstwie i nie ma efektu puszystej ziemi.
Działanie glebogryzarki separacyjnej natomiast polega na tym że wałek z nożami kręci się w drugą stronę rzucając cały dobrze przerobiony materiał na sito przez które przedostaje się tylko przesiana czysta ziemia, która następnie jest dodatkowo grabiona specjalnym wałkiem, co w efekcie końcowym daje efekt „puszku-urodzajnej ziemi” idealnej pod wysiew nasion lub położenie trawy z rolki.

Odwiedź naszą stronę:
www.geoplant.pl

W sprawie wyceny usług dzwoń pod numer: 782435026
W sprawie wyceny projektu ogrodu dzwoń pod numer: 607343235
Link do strony: http://geoplant.pl/

Kontakt

Telefon: 782435026
E-mail: sebastiankopczacki@gmail.com
Miejscowość: Jasło
Usługi glebogryzarką separacyjną ogrody trawnikiUsługi glebogryzarką separacyjną ogrody trawnikiUsługi glebogryzarką separacyjną ogrody trawnikiUsługi glebogryzarką separacyjną ogrody trawnikiUsługi glebogryzarką separacyjną ogrody trawnikiUsługi glebogryzarką separacyjną ogrody trawniki