Treść Ogłoszenia: Producent Wędlin klasy Premium "U Schabińskiej - Wędliny Regionalne" w Zimnej Wodzie poszukuje pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy - Opiekun Klienta.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- realizowanie założonych planów sprzedażowych
- rozwój sprzedaży, w tym eksport
- budowanie pozytywnych relacji i
rozwój współpracy z klientami firmy
- pozyskiwanie nowych klientów
- identyfikacja potrzeb klientów i dobór optymalnych rozwiązań
- opracowywanie ofert handlowych
- wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych
- monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji
- sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą

OCZEKIWANIA

- umiejętności nawiązywania kontaktów oraz budowania długofalowych, pozytywnych relacji biznesowych z klientami
- wykształcenia min. średniego
- mile widziane doświadczenie w handlu
- biegła znajomość obsługi pakietu MS Office
- bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu
- samodzielności i odpowiedzialności w działaniu
- prawo jazdy kategorii B
- konsekwencji w dążeniu do realizacji założonych celów
- silna motywacja i zaangażowanie

OFERUJEMY

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- praca od poniedziałku do piątku
- niezbędne narzędzia do pracy:
samochód, komputer, telefon

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres: wedliny@uschabinskiej.pl wpisując w tytule "Przedstawiciel Handlowy"
lub kontakt telefoniczny pod numerem: 605 910 381

Do przesyłanej wiadomości prosimy dołączyć oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).

Kontakt

E-mail: wedliny@uschabinskiej.pl
Miejscowość: Zimna Woda
Przedstawiciel Handlowy - Opiekun Klienta