Fotograf ślubny Jasło

Dodawaj bezpłatne ogłoszenia z Jasła i okolic - kup i sprzedam, motoryzacja, nieruchomości, odzież, praca, elektronika i wiele innych kategorii.


Drukuj
Treść Ogłoszenia: Fotografia dziecięca i noworodkowa, sesje rodzinne, sesje ciążowe. W każde spotkanie wkładam całe swoje serce. Chcę zatrzymać dla Was chwile, które warte są Waszych wspomnień. Do każdej sesji podchodzę z zaangażowaniem i oddaniem. Czas trwania sesji uzależniony jest od Dzieciątka. To Ono dyktuje mi warunki pracy. Jeśli Maluszek jest głodny – karmimy; gdy chce się przytulać – tulimy ile trzeba :) :)
Nasze spotkanie to wspólna zabawa. To ma być czas, w którym Wasza Pociecha otworzy się, a współpraca ze mną na planie zdjęciowym stanie się zwykłą formalnością. Za cel stawiam sobie przede wszystkim nawiązanie więzi z Malcem. Chcę by wiedział i czuł, że razem świetnie się bawimy; przy okazji tworząc niezwykłą pamiątkę w postaci zdjęć.
Pamiętajcie!
Poświęcę Wam tyle czasu i swojej uwagi, ile będzie trzeba. Posiadam sporo gadżetów, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć na mojej stronie internetowej https://www.wobiektywiemamy.pl
https://www.facebook.com/wobiektywiemamy
https://www.fotoinspiracje.com.pl
Link do strony: www.wobiektywiemamy.pl

Kontakt

Telefon: 606479303
E-mail: kontakt@wobiektywiemamy.pl
Miejscowość: Jasło
Fotografia dziecięca i noworodkowa Jasło, KrosnoFotografia dziecięca i noworodkowa Jasło, KrosnoFotografia dziecięca i noworodkowa Jasło, KrosnoFotografia dziecięca i noworodkowa Jasło, KrosnoFotografia dziecięca i noworodkowa Jasło, Krosno

Napisz do nas

Informacje

Facebook