Fotograf ślubny Jasło

Dodawaj bezpłatne ogłoszenia z Jasła i okolic - kup i sprzedam, motoryzacja, nieruchomości, odzież, praca, elektronika i wiele innych kategorii.


Drukuj
Treść Ogłoszenia: DARMOWY KREDYT – kredyt od którego nie będzie trzeba płacić żadnych kosztów !!

Kredyt darmowy – co oznacza?
Kredyt darmowy w powszechnym rozumieniu jest traktowany jako kredyt, od którego nie będzie trzeba płacić żadnych kosztów – pod warunkiem, że zostanie spłacony w umówionym terminie.

Jest także drugie znaczenie kredytu darmowego, które wynika z przepisu art. 45 ustawy o kredycie konsumenckim. Dotyczy to sytuacji, w której kredytodawca dopuści się określonego naruszenia przepisów ustawy o kredycie konsumenckim.

Jakie przykładowe naruszenia popełnione przez kredytodawcę kwalifikują się do tzw. kredytu darmowego?
– błędne oznaczenie całkowitej kwoty kredytu (w tym zakresie nadal zdarzają się błędy m.in. niektórzy kredytodawcy uwzględniają w całkowitej kwocie kredytu kredytowaną prowizję)
– błędne oznaczenie stopy oprocentowania kredytu (co może być skutkiem nieuprawnionej praktyki naliczania odsetek od kredytowanej prowizji)
– brak informacji o prawie do bezpłatnego otrzymania w każdym czasie harmonogramu spłaty kredytu
– błędne oznaczenie kosztów kredytu, a także warunków, na jakich koszty kredytu mogą ulec zmianie np. na skutek wcześniejszej spłaty kredytu
– błędne oznaczenie oprocentowania zadłużenia przeterminowanego, warunków jego zmiany czy też innych opłat z tytułu zaległości w spłacie kredytu
– błędne oznaczenie prawa odstąpienia od kredytu np. nienależyte opisanie sposobu, według którego konsument może odstąpić od umowy kredytu

W praktyce niemal każda umowa o kredyt konsumencki jest obciążona wadami pozwalającymi na zastosowanie sankcji kredytu darmowego.
Współpracujemy z kancelarią prawną specjalizującą się w odzyskiwaniu należności od Banków - jedną z trzech największych w Polsce.
Kancelaria sprawdza, czy w umowach kredytowych nie ma zapisów naruszających ustawy o kredycie konsumenckim (dotyczy to tylko kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych).

Jeżeli jesteś zainteresowany przeanalizowaniem umów kredytowych i odzyskaniem środków z Banku – dzwoń lub napisz maila, a prześlemy więcej szczegółów.

Anna Borowiak
tel. 796-204-711
anna.borowiak@kredyty-borowiak.pl
https://www.kredyty-borowiak.pl
DARMOWY KREDYT – kredyt od którego nie będzie trzeba płacić

Napisz do nas

Informacje

Facebook